KADRA PEDAGOGICZNA SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 1 IM. KS. JANA TWARDOWSKIEGO W LUBARTOWIE
ROK SZKOLNY 2023/2024
DYREKCJA:
Dyrektor – Danuta Sienkiewicz
Wicedyrektor – Marcin Socha
Wicedyrektor – Paweł Muzyka
NAUCZYCIELE PRZEDMIOTÓW:
WYCHOWANIE PRZEDSZKOLNE:
Małgorzata Szczygieł
Nikola Czech
EDUKACJA WCZESNOSZKOLNA:
Paulina Aftyka
Bożena Antoniuk-Gagoś
Danuta Białek
Paulina Dobosz
Jolanta Falkowicz
Natalia Falkowicz-Karasek
Ewa Kozicka
Ewa Kucharczyk
Urszula Marzęta
Elżbieta Miciuk
Agata Polichańczuk
Dorota Rola
Anna Sagan
Katarzyna Sołyga
Renata Stawinoga
JĘZYK POLSKI:
Maria Antoniak
Monika Kędziora
Iga Mazurek
Ewa Miduch
Paweł Muzyka
Ewa Rycerz
Marzanna Sypniewska
Beata Wronowska
JĘZYK ANGIELSKI:
Ewa Budzyńska
Eliza Och
Marta Oniśk
Katarzyna Praczyk
Aneta Sykut
Jarosław Wojciukiewicz
JĘZYK NIEMIECKI:
Magdalena Król
MUZYKA:
Maria Droś
PLASTYKA:
Izabella Dybała
HISTORIA:
Marek Góralski
Robert Kusyk
Beata Kuś
WIEDZA O SPOŁECZEŃSTWIE:
Paweł Muzyka
PRZYRODA:
Agnieszka Grzesiuk
Kornelia Ozon
BIOLOGIA:
Agnieszka Grzesiuk
Anna Pytka
GEOGRAFIA:
Kornelia Ozon
Anna Pytka
CHEMIA:
Iwona Andrzejkiewicz
FIZYKA:
Agnieszka Rycek
MATEMATYKA:
Bożena Kobyłka
Agnieszka Rycek
Anna Rutkowska
Edyta Styk
Marzanna Włoch
INFORMATYKA:
Paweł Miąc
TECHNIKA:
Marek Góralski
Paweł Miąc
WYCHOWANIE FIZYCZNE:
Wioletta Dessauer
Roman Janek
Bartłomiej Kowalczyk
Albert Malesa
SZACHY W SZKOLE
Piotr Opolski
EDUKACJA DLA BEZPIECZEŃSTWA:
Bartłomiej Kowalczyk
RELIGIA:
Agnieszka Bartoń
ksiądz Patryk Mękal
ksiądz Tomasz Musiej
Marcin Socha
siostra Eliasza
WYCHOWANIE DO ŻYCIA W RODZINIE:
Agnieszka Grzesiuk
Robert Kusyk
DORADZTWO ZAWODOWE:
Danuta Sienkiewicz
PEDAGOG:
Jolanta Grelik
PSYCHOLOG:
Małgorzata Kubicka
ZAJĘCIA REWALIDACYJNE:
Barbara Barszczyk
Klaudia Bordzoł
Paulina Dobosz
Agnieszka Jeżowska
Magdalena Kutnik
Kornelia Ozon
Iwona Struska-Wróbel
Agnieszka Tracz
Inga Woźniak
ZAJĘCIA REWALIDACYJNO-WYCHOWAWCZE:
Agnieszka Jeżowska
TERAPIA LOGOPEDYCZNA:
Iga Mazurek
Ewa Miduch
WSPOMAGANIE:
Barbara Barszczyk
Klaudia Bordzoł
Beata Kozyra-Chlebiej
Magdalena Kutnik
Kornelia Ozon
Iwona Struska-Wróbel
Agnieszka Tracz
Inga Woźniak
BIBLIOTEKA:
Anna Długołęcka
Ewa Oleksińska
ŚWIETLICA:
Krystyna Bajda
Maria Droś
Agnieszka Jeżowska
Magdalena Król
Kalina Krówczyńska
Wojciech Rudziński
Danuta Sienkiewicz
Modesta Szczęsna
Aigul Kosmagambetova-Wójtowicz
Marcin Wróblewski