Eliminacje powiatowe Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież Zapobiega Pożarom”

Dnia 11 kwietnia 2024 r. odbyły się eliminacje powiatowe Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież Zapobiega Pożarom” (OTWP), w których brało udział troje uczniów naszej szkoły: Oliwia Kozicka i Franciszek Budzyński z klasy IV d oraz Kacper Karpiński z klasy VI c. Uczniowie musieli wykazać się znajomością przepisów przeciwpożarowych, zasad postępowania na wypadek pożaru oraz wiedzą na temat techniki pożarniczej, organizacji ochrony przeciwpożarowej, a także szeroko rozumianego ratownictwa i bezpieczeństwa powszechnego.

A oto sukcesy naszych podopiecznych:

Kacper Karpiński – 1 miejsce w grupie II (klasy V-VIII) i tym samym kwalifikacja do etapu wojewódzkiego OTWP

Oliwia Kozicka – 2 miejsce w grupie I (klasy I-IV)

Franciszek Budzyński – 5 miejsce w grupie I (klasy I-IV)

Całej naszej Dzielnej Trójce serdecznie dziękujemy, gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów, a Kacprowi Karpińskiemu gorąco kibicujemy w eliminacjach wojewódzkich.

Szkoła Podstawowa nr 1 w Lubartowie Skip to content